جدید ترین نرخ دلار

قیمت دلار در بازار , نرخ دلار , نرخ قیمت دلار , قیمت دلار, دلار امروز , دلار در بازار , قیمت امروبازار ارز در کنار روند افزایش روز های اخیر امروز نیز با رشد بهای دلار در تابلوی صرافی های مجاز و بانکی سطح کشور همراه شده است. به گزارش نبض بو

صعود جدید نرخ دلار در بازار و صرافی ها

صعود جدید نرخ دلار در بازار و صرافی ها

بازار ارز در کنار روند افزایش روز های اخیر امروز نیز با رشد بهای دلار در تابلوی صرافی های مجاز و بانکی سطح کشور همراه شده است.

به گزارش نبض بورس؛ در معاملات امروز (یکشنبه بیست و سوم شهریورماه 99) بازار ارز، شاهد رشد نرخ دلار تایید بانک مرکزی هستیم. روندی که به گفته فعالان بازار، به دلیل افزایش دوباره نرخ ارز در بازار آزاد و معاملات پشت خطی اتفاق افتاده است.

به نظر می رسد در شرایط کنونی تمرکز بازارساز و سیاست گذاری ارزی، کاهش فاصله دو نرخ دلار از صرافی های مجا تا بازار آزاد است تا بتوانند از ورود تقاضای کاذب به بازار جلوگیری کنند.

حال بر اساس این گزارش، در حال حاضر هر اسکناس دلار امریکا در صرافی های مجاز و بانکی سطح کشور به نرخ 23200 تومان از مردم خریداری می شود و در مقابل به قیمت 23300 تومان به متقاضی دریافت دلار فروخته می شود که نسبت به روز شنبه، 140 تومان گران تر شده است. این رقم بیشترین نرخ دلار در صرافی های مجاز تا به امروز بوده است. همچنین نسبت به ابتدای شهریورماه، 800 تومان گران تر شده است

+ نوشته شده در  دوشنبه 24 شهريور 1399ساعت 5:53  توسط jkihg